خدمات داوری

با ایران داوری، اراده خود را بر شیوه حل اختلافاتتان حاکم کنید.

وجه تمایز خدمات ایران داوری

ایران داوری، با متشکل نمودن افراد متخصص و از طریق ارائه خدمات تخصصی و متنوع به صورت آنلاین، مزایای زیر را به مخاطبان خود ارائه می‌نماید:
۱- داوری تخصصی در بیش از ۱۵ زمینه مختلف با نگاه همه‌جانبه حقوقی، فنی، مالی و مدیریتی
۲- سرعت بیشتر در رسیدگی در عین هزینه کمتر نسبت به دادرسی قضایی
۳- دسترسی همیشگی طرفین به داور در طول مدت رسیدگی
۴- ارائه مشاوره تخصصی به داوران و طرفین داوری برای صدور رأی قانونی
۵- ارائه خدمات برخط داوری (آنلاین)

خدمات ایران داوری

بهره‌گیری از دانش و اعتبار افراد آگاه، متخصص، بی‌طرف، معتبر و با انصاف، برای حل و فصل اختلافات موجود یا رضایت به انجام داوری آنها برای اختلافات احتمالی آینده، همواره در بین کسبه، بازاریان و فعالان اقتصادی ایران، مرسوم بوده و هست. داور، بر خلاف قاضی، قدرت و اعتبار خود را از اراده طرفین اختلاف می‌گیرد. این طرفین قرارداد و اختلاف، هستند که به جای حل اختلاف از طریق قاضی، توافق می‌کنند که اختلافات خود را از طریق داوری که نسبت به دانش، انصاف و سرعت رسیدگی او در حل اختلاف، آگاهی و اطمینان دارند و خودشان او را انتخاب کرده‌اند حل و فصل نمایند.

خدمات ایران داوری

گروه داوری ایران (ایران داوری) متشکل از وکلا و مدیران و کارشناسان مجرب که دارای سوابق اجرایی متعدد، متناسب با نوع و ماهیت موضوعات زیر بوده و بعضا دارای تالیفات و سوابق علمی نیز می‌باشند بر اساس اصول حرفه‌ای داوری، با اتکاء به تجارب و قانونمندی خود و با لحاظ اعتماد طرفین داوری، در سریعترین زمان ممکن به موضوع اختلاف، رسیدگی و داوری و میانجی‌گری در امور زیر می‌نمایند: